II Forum Producentów Leków i Suplementów Diety - Twoja recepta na sukces

Drodzy Inspiratorzy!

Rynek Farmacji to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków w Polsce. Jest to także rynek bardzo agresywny oraz nastawiony na szereg zmian i wyzwań jakie są stawiane przez legislatorów. Wymagania prawne i osobowe jakie stawia producentom leków, suplementów, dermokosmetyków, hurtowniom sprawiają, że potrzebujemy czegoś więcej niż tylko analizy i strategie. Potrzebujemy inspiracji, potrzebujemy personelu. Zachodzi również potrzeba śledzenia wszystkich zmian i innowacji jakie pojawiają się w obszarach farmaceutycznych aby nadążać za wszelkimi nowościami i ciekawostkami. Kolejnym kluczem do sukcesu jest efektywna współpraca z aptekami, ale czasami także z innymi kanałami sprzedaży i dystrybucji. Kolejna ważna rzecz to rosnące wymogi w obszarze personelu oraz jego skuteczny dobór.

Mając na uwadze wszystkie te czynniki w imieniu Naszego zespołu pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w jedynym tak rozbudowanym merytorycznie spotkaniu, które dedykujemy zarówno zarządom firm farmaceutycznym jak również  kierownikom i pracownikom poszczególnych działów. Mamy nadzieję, że podczas tych dwóch dni wymiana doświadczeń wyrośnie ponad podziały, zapomnimy w tym dniu, że nie jesteśmy konkurencją i z nowymi doświadczeniami  wysnujemy wnioski na przyszłość.

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane dotarciem do dedykowanej grupy docelowej w ekskluzywnym miejscu i w gronie najwybitniejszych przedstawicieli branży.

Zespół IBF

Dla kogo Kongres?:

- Firmy Farmaceutyczne, Producenci Leków i Suplementów, Dermokosmetyków, Hurtowni Farmaceutycznych
- Działy: Marketingu RX i OTC, Multichannel, Trade Marketingu, Field Force, Logistic & Distribution, Przemysł Farmaceutyczny, Działy HR

Miejsce Konferencji:

 

 

Cena udziału:

1999 zł netto
Cena za 2 dni

RABATY GRUPOWE:

  • 2 - osoby - 10% rabatu
  • 3 - 4 osoby - 15 % rabatu
  • 5 i więcej osób - 20% rabatu

CENA OBEJMUJE:

  • Materiały
  • Poczęstunek Kawowy
  • Ekskluzywny Lunch

ZAPRASZAMY!